Скандальне вручення повістки в Одесі на очах у дитини: з’явилася реакція ДБР, що кажуть

Новини

Відеозапис, на якому видно, як чоловіка власноруч запихають в автомобіль, поширився через кілька одеських Telegram-каналів.

У місті Одеса працівники військкомату спільно з правоохоронцями використали кайдани та примусово посадили чоловіка у автомобіль. Стало відомо, що так агресивно вони себе поводили через відмову чоловіка прийняти повістку від працівників ТЦК.politeka.net

Інцидент привернув увагу Державного бюро розслідувань, які наразі розслідують цю подію. Інформацію про це повідомили у прес-службі ДБР.

Відеозапис, на якому видно, як чоловіка власноруч заштовхують до автомобіля, поширився через кілька одеських Telegram-каналів 14 листопада. У коментарях вказувалося, що подія трапилася поруч із одним із житлових комплексів у місті. Свідки і учасники інциденту викликали поліцію.

Інцидент стався перед очима його дружини та маленької дитини. У відео також видно, що на чоловіка одягли наручники. На місці події зібралося чимало перехожих, які зафіксували подію на камери. Присутні були також поліцейські, але вони не втручалися у затримання чоловіка.

Державне бюро розслідувань повідомило, що розпочало офіційне розслідування, провело допит свідків та учасників події, а також вилучило відеозаписи та адміністративні матеріали.

Кримінальне провадження відкрито у зв’язку із можливим перевищенням військовими службовими особами та правоохоронцями своїх службових повноважень — це відповідно до частини 5 статті 426-1 та частини 2 статті 365 Кримінального кодексу України.