Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

Новини

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка “прославилася” своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов’язану з комунікацією. Про це повідомляють ЗМІ. Плантовська була пресофіцеркою Південного регіонального управління Держприкордонслужби, нагадують Патріоти України.

Проте вона потрапила у гучний скандал, виклавши у соцмережі свої фото з Парижа, де, зважаючи на кадри, зустрічала Новий рік. Причому в досить веселому настрої та відвертих образах. Ба більше, крім Франції, на своїх сторінках у соцмережах пресофіцерка хвалилася й іншими кадрами з різних курортів.

Користувачів мережі обурило це, оскільки в країні йде війна. Крім того, на зарплату в ДПСУ прикордонниця не змогла б собі так часто дозволяти відпочинок такого рівня.

У результаті в мережі почали пов’язувати Плантовську з її керівником Сергієм Мулом. Користувачі зазначали, що в Мула були обшуки, проведені співробітниками Національного антикорупційного бюро та Державного бюро розслідувань. Під час перевірок нібито було виявлено мільйони доларів на рахунках, а також нерухомість за кордоном.

При цьому влітку 2022 року президент України Володимир Зеленський нагородив Мула орденом Данила Галицького. Це – державна нагорода, яка присуджується за значний особистий внесок у розвиток України, сумлінне та бездоганне служіння українському народові.