Скільки цифр на малюнку? Дочка вирішила, а я не змогла!

Новини

Сьогодні, пропонуємо вашій увазі доволі цікаве та непросте завдання, яке перевірить вашу уважність та змусить сконцентруватися. На перший погляд, воно здається доволі легким, та зазвичай такі завдання доволі підступні й ховають в собі багато секретів.

Завдання

Уважно подивіться на малюнок нижче й порахуйте скільки цифр там зображено. Вам не потрібно їх додавати, віднімати, чи множити. Ви повинні знайти ВСІ цифри й порахувати їх кількість. Нічого складного, правда ж?

Відповідь

Насправді, особисто мені вдалося розгледіти 7 цифр, але й це неправильна відповідь. Почнімо з самого початку. На малюнку одразу можна помітити такі цифри як 6, 8, 2 й 1. Якщо придивитися уважніше, можна помітити, що з нижнього кільця вісімки та спинки двійки утворюється цифра 9, а ще трішки нижче — 4. Трішки важче знайти трійку, яка ховається у правій частині вісімки. Скільки цифр ми вже знайшли? 7? Виявляється, це ще не кінець!

На цьому малюнку є цифра 7, проте знайти її не так легко, як решту, оскільки вона перевернута догори дриґом. Розверніть двійку на 180 градусів й ви помітите цифру 7!

Скільки цифр на малюнку? Дочка вирішила, а я не змогла!

Отож, виходить, що на малюнку зображено 8 цифр!

Скільки вдалося знайти вам?

Джерело