“Скоро дочекаються повернення додому”: Буданов анонсував наземну операцію зі звільнення Криму

Новини

Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов анонсував наземну операцію зі звільнення тимчасово окупованого Криму та деокупацію інших територій.

Скоро всі повернуться додому, передають Патріоти України.

Про це очільник ГУР розповів в ефірі національного телемарафону. Він наголосив, що важливість операції, проведеної 24 серпня, полягає у тому, щоб люди на тимчасово підконтрольному росіянам півострові повірили, що перемога та їхнє звільнення не за горами.

Буданов запевнив, що про жителів Криму ніхто не забув і їх повернення до нормального життя триває. “І коли проводяться, скажімо так, певні удари територією Криму, цим все не закінчиться. Буде наземна операція, повернення наших територій. Незабаром усі дочекаються повернення додому”, – заявив головний розвідник країни.

Також Буданов висловив переконання, що будь-яка дипломатія без наявності “реальної сили” безсила. Водночас президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції із лідером Португалії Марселу Ребелу де Соуза прокоментував операцію ГУР у Криму. Він застеріг українців від швидких очікувань.

“Занадто рано говорити про звільнення Криму. Це перше. Друге – докладна доповідь буде у мене від генерала Буданова. Третє – так, це наші хлопці. Четверте – жертв немає з нашого боку. Це хороша новина. Принаймні це те, що я міг телефоном обговорити з керівником ГУР Міноборони”, – сказав президент.

Нагадаємо, рано-вранці 24 серпня у Криму біля населеного пункту Маяк на мисі Тарханкут було чутно вибухи. ЗМІ писали, що, попередньо, відбувся бій за участю плавзасобів та авіації. Пізніше в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України підтвердили, що йдеться про їхню спільну з Військово-морськими силами ЗСУ операцію. Щоб виконати поставлене завдання, українські військові здійснили рейд на територію півострова.