“Сліз не змогли втримати навіть священики”: українці попрощалися з Героєм, який загинув на Донбасі

Новини

Прощаючись із воїном, місцевий священик зі сльозами на очах сказав, що саме завдяки таким бійцям наша держава досі жива.

6 квітня 2023 року під час бойового завдання на Донеччині загинув Казмирчук Валерій Феофанович. Валерій Казмирчук був добрим другом, товаришем, побратимом та колегою, рідною, близькою та надійною людиною. На Лановеччині Тернопільщини в останню путь провели убитого росіянами героя. Міська рада громади опублікувала фото із прощання.

Під час прощання, на яке прийшли майже всі мешканці села, сліз не змогли втримати навіть священнослужителі.

Як зазначили у Лановецькій міській раді, Валерій Казмірчук пройшов пекло Афгана, маючи військовий досвід, відважно захищав свій рідний край від окупантів.

Зі сльозами на очах священик провів Героя в останній шлях і сказав, що саме завдяки таким бійцям, наша держава досі жива:

“У Великодні дні двері царства Божого відчинені, тому молимося, щоб наш Герой піднісся туди, де праведні спочивають. Адже саме завдяки таким воїнам та милості Господа наша країна ще жива”.

Валерій Казмирчук завжди був сповнений віри у нашу перемогу і робив усе для того, щоб її наблизити. В ім’я Перемоги заради України віддав Герой найцінніше – своє життя. Щирі співчуття рідним та близьким, а нашому Герою – вічна пам’ять та слава.