“Слухайте мене уважно…”Полякова жоpстко відповіла хейтерам на кpитику чеpез виступ на скандальному вeсіллі колишніх пpокурора і ДБРниці

Новини

Українська співачка Оля Полякова виправдалася за виступ на скандальному весіллі у Львові, яке організували колишні прокурор та співробітниця ДБР.

Загалом, обурення у суспільства викликало те,

що дійство молодятам обійшлося в кругленьку суму, адже лише сам весільний торт оцінили в понад 100 тисяч гривень.

Оля Полякова пояснила, як опинилася у списку запрошених артистів та чому виступила на скандальному весіллі.

“Я все бачу, читаю і роблю висновки. Мені дуже не подобається вся ця історія з весіллям у Львові. Я ефективно приймаю одне тільки рішення, – працювати. Працювати, робити те, що вмію, і допомагати на скільки можу. А можу я багато.

Так, моя робота – розважати людей, і я це роблю. Чесно, від душі і, так, за гроші, коли їх мають люди”, – зазначила Оля.

“Коли їх немає у людей, я теж працюю: танцюю, співаю, жартую, для дітей, військових, медиків, поранених. І їм це дуже подобається. Для мене це нагорода.

Як пояснила Полякова, “коли є гроші, вона їх чесно заробляє”.

“Це, звичайно, не мільярди, а лише маленька економіка, але вона потрібна людям: і тим, хто працює, і тим, для кого ми працюємо”, – прокоментувала Оля.
Співачка також додала, що українські артисти не займаються аудитом клієнта (або замовника).

“Невже хтось з вас серйозно думає, що я цікавлюся походженням доходів замовників своїх виступів? Невже хтось думає, що я взагалі знаю, хто вони? Невже ви думаєте, що мені взагалі надають таку інформацію?

Моя робота – точно не аудит і не розслідування, звідки в них є гроші… То може влада відповість мені і всім нам, звідки у цих людей гроші?”, – запитала Оля.

“Я знаю єдине, хочу жити і працювати в державі, де працює закон, і де держава відповідає за своїх службовців”, – наголосила виконавиця.

Джерело