Слухати краще сидячи: Вірянка УПЦ МП дала неочікувану відповідь, для чого митрополиту Павлу Mercedes (відео)

Новини

Віряни УПЦ МП продовжуть захищаюти митрополита Павла (у народі Пашу Мерседеса) й виправдовувати його статки. Так, прихильниця Московської церкви в Україні пояснила журналістам, для чого митрополиту Павлу дорогий автомобіль марки Mercedes, передають Патріоти України.

Літня жінка затято намагалася відбілити репутацію скандального екснамісника Києво-Печерської лаври, тож виправдовувала його чернечі статки.

«Митрополиту треба Mercedes! А чому? Mercedes треба для одного: кожному священнику треба, щоб у нього був автомобіль. Йому терміново треба взяти дари і їхати причастити людину», – сказала парафіянка.

Зауважимо, найчастіше митрополит УПЦ МП Павло користується автомобілями марки Mercedes-Benz. Його неодноразово бачили у розкішних авто німецького бренду різних моделей та років випуску. До прикладу, Mercedes S500 новим коштував щонайменше €150 тис. (≈ 6 млн грн).

Священнослужитель часом досить бурхливо реагував на питання щодо походження його авто, а 2012 року накинувся на журналістку. За митрополитом закріпилося прізвисько Паша Мерседес.