Смерть дитини у Вишневому через гойдалку на майданчику: батько розповів подробиці трагедії. Фото

Новини

У Вишневому на Київщині під час прогулянки на дитячому майданчику 6-річний Єгор отримав смертельну травму – його вдарила гойдалка. Хлопчика привезли спочатку до однієї обласної лікарні, а потім до столиці, але він, нажаль, помер. У батьків залишились питання, на які вони досі не отримали відповіді.

Про це повідомила ТСН. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом смерті дитини.

За словами батька загиблого хлопчика, який був єдиною дитиною у сім’ї, трагедія сталась 10 березня у Вишневому. У той день дружина Віталія та 6-річний Єгор пішли на дитячий майданчик, бо дитина хотіла сісти на гойдалку.

“Гойдалка розрахована на п’ять місць. На ній вже каталося троє дівчаток. В момент, коли моя дитина підійшла, гойдалка вдарила його по голові. Моя дружина Христина була поруч з сином. Вона одразу викликала швидку допомогу. Медики прибули дуже швидко, приблизно за 4 хвилини”, – розповів чоловік.

Смерть дитини у Вишневому через гойдалку на майданчику: батько розповів подробиці трагедії. Фото

Медики “швидкої” після огляду одразу запропонували госпіталізувати хлопчика до Києва, у лікарню на вулиці Підвисоцькій. Вони зв’язалися зі своїм диспетчером, але він наполягав на тому, що дитину потрібно везти в Боярку, до дитячої обласної лікарні.

“Бригада була вимушена виконати вказівку диспетчера”, – додав батько хлопчика.

Смерть дитини у Вишневому через гойдалку на майданчику: батько розповів подробиці трагедії. Фото

До Боярки постраждалу дитину довезли через 40-50 після отримання травми. Хлопчика на каталці відвезли до приймального відділення. Але там медики відмовили у госпіталізації хлопчика. Зі слів тих, хто відмовляв, у штаті лікарні на той момент не було спеціалістів, які б могли надати допомогу відповідно до характеру отриманої травми.

Тільки після цього медики повезли хлопчика до Києва, і тільки приблизно через півтори години після отримання травми він був у лікарні на Підвисоцького.

“Тут йому зробили комп’ютерну томографію. Я вже туди приїхав сам. Нам з дружиною сказали, що дитина буде жити і що життєво важливі елементи мозку не постраждали. Необхідно лише дістати залишки кості черепа, яка ввігнулась в середину черепної коробки. До нас вийшла лікар-жінка, вона сказала, що стабілізують стан нашої дитини. Повідомила, що необхідне оперативне втручання, буде операція. Мовляв, все нормально, дитина житиме. А вже через чотири години до нас вийшли і сказали, що наш хлопчик помер”, – розповів Віталій.

Смерть дитини у Вишневому через гойдалку на майданчику: батько розповів подробиці трагедії. Фото

Батько підкреслив, що коли хлопчика везли до столиці, то він був при тямі та міг відповісти одним словом на питання. Чоловік додав, що у нього залишились питання, на які досі немає відповіді.

Перше – конструкція гойдалки, яка є дуже масивною і може вбити навіть дорослого. Друге – рішення диспетчера щодо госпіталізації дитини до Боярки. Той мав знати, що в лікарні на той момент не було необхідних спеціалістів, які могли б надати відповідну допомогу.

І третє – це “чотири години здійснювалися якісь дії в лікарні на Підвисоцького”. Було зроблено не судово-медичну експертизу, а експертне дослідження.

“Нам так і не надали відповідь на питання: чи є якісь огріхи у діях лікарів під час операції, чи їх немає. Просто написали у висновку, що дитина вдарилася головою і померла”, – резюмував батько хлопчика.