“Сміх та й годі”: Каменських спровокувала сварку українців новим відео з Іспанії

Новини

Українська співачка Настя Каменських розповіла про роботу в Іспанії та отримала бурхливу реакцію у відповідь.

Настя Каменських на своїй сторінці в Інстаграм розповіла українцям, чим зараз займається в Іспанії, просуваючи свою кар’єру вже не лише рідною мовою.

При цьому звернення Каменських оцінили далеко не всі, оскільки в мережі продовжують обговорювати поведінку чоловіка Каменських, який втік з України на тлі кількох скандалів.

Настя Каменських

«Можливість презентувати пісню “Tu y Yo” подарувала мені можливість говорити про рідну Україну, розповідати на топових латиноамериканських шоу про те, як живе наша країна під час війни, як неймовірно стійко тримаються люди і як ми вміємо об’єднуватися заради спільної мети. Я впевнена, що творчість та музика мають підтримувати дух людей, лікувати, відволікати» – заявила Каменських у своєму зверненні.

Втім, у мережі не оцінили слова Каменських про творчість в Іспанії, куди вона поїхала і не повертається додому:

“Треба, щоб увесь світ знав, що роблять росіяни, як нищать український народ!; Кожна країна заслуговує на мир, але не росія; Сміх та й годі! Звичайно, крізь сльози! просто людина відчуває себе іспанцем. Зовсім як у Європі!; Тобі на квартал; Настя не кури більше марихуану, що привезла з Мексики; а де Потапкін у Дубаї?

“Дуже хочу своєю творчістю доводити, що музика не має кордонів, що по-справжньому щирі слова будуть зрозумілі в будь-якому куточку планети, якою б мовою ти не співав” – Також раніше заявила Каменських.