Собчак вперше прокоментувала втечу з Росії: я в великій біді і зневажаю вас

Новини

Російська псевдоопозиційна журналістка Ксенія Собчак вперше прокоментувала свою втечу з Росії. Вона заявила, що потрапила в велику біду і визвірилася на колег з РФ, котрі її висміюють.

Також Собчак запевнила, нібито зникла з соцмереж, бо хвилюється за рідних і близьких, від яких “відрізана”. Відповідний допис з’явився в її Telegram-каналі

Найбільше “опозиціонерку” засмутили образи від колег, таких як “іноагент” Олександр Плющев. У Росії Собчак звинуватили в розповсюдженні фейків та брехні, а вона у відповідь заявила, що зневажає всіх, хто її засудив.

“Господи, як же ви всі ненавидите мене просто за те, що я ні в чиїй тусовці. Як вам подобається рвати мене на частини. І як же я вас зневажаю за те, які ви дрібні та дріб’язкові. Так, я в біді. Мабуть, у великій біді. Рада, якщо це подарувало вам посмішку цього похмурого вечора”, – написала авторка допису.

Нагадаємо: днями в росЗМІ поширили інформацію, що в заміському маєтку Собчак провели обшук, а саму “опозиціонерку” спробували затримати в аеропорту, оскільки вона завчасно придбала квитки на літак. Поки силовики шукали її в Москві, Собчак нібито поїхала в Литву через Білорусь. Її підозрювали у справі про вимагання, проте пізніше перевели у статус свідка.

Ініціатором справи став чоловік пропагандистки Канделакі Василь Бровко, а його кохана оприлюднила ізраїльський паспорт колеги, існування якого вона заперечувала.

 OBOZREVATEL