Софія Ротару не приїде в Росію ні за які гроші: Колишній директор співачки розповів про її принципову позицію

Новини

Російський продюсер Сергій Лавров, який у минулому влаштовував концерти українській артистці Софії Ротару в РФ, заявив, що “йому обірвали телефон”. Начебто заможні росіяни дуже хочуть замовити зірку не новорічні корпоративи та готові платити за приватні концерти сотні тисяч доларів.

Однак виконавиця, як стверджує її знайомий, навідріз відмовляється від виступів і заборонила діставати її цим запитанням. Такий коментар Лавров дав росЗМІ, передають Патріоти України.

За його словами, Софія Ротару ніколи не поступалася принципам, щоб заробити. Від початку повномасштабної війни в Україні вона заявила, що “не час для співів” і призупинила концертну діяльність.

“Вона дуже принципова людина. На відміну від інших артистів, її неможливо було здивувати грошима. Відповідно, скільки б їй зараз не пропонували – вона відмовиться. Вона каже, що зараз не час, щоб працювати, розважати публіку. Вона забороняє про це навіть питати! Хоча на неї справді дуже багато запитів. Мені телефон обірвали, намагаючись домовитися щодо її концертів. Але я розумію, що влаштувати їх неможливо”, – сказав продюсер.

Однак росіянин видав, що справа не в поганому ставленні Ротару до росіян, а в тому, що це “технічно не вийде”. Мовляв, неможливо зараз привезти всю команду артистки в Росію, адже вона працює лише з українцями.

“У неї усі музиканти – українці, балет український. Усіх їх привезти зараз до Росії — це зі сфери фантастики. Сама Софія Михайлівна вже якось проживе без усіх цих заробітків. Вона не бідна людина. І тому не буде такого, щоб вона все кинула та побігла співати за ці 100 тисяч доларів”, – пояснив продюсер. Цікаво, що в тій же статті пропагандисти заявили, що минулого року Софію Ротару кликали виступати в Німеччині, але вона не погодилася. Тож, можна припустити, що справа у проукраїнських поглядах співачки, а не в можливості взяти з собою команду.