“Сором, як так можна?”: водій маршрутки цинічно проігнорував вагітну військову, деталі скандалу

Новини

Під Києвом маршрутник цинічно проігнорував вагітну військову. Більше того, він спеціально не зупиняється перед учасниками бойових дій, щоб вони не користувалися безкоштовним проїздом.

Про такий кричущий випадок розповіла військова Олена на сторінці “Підслухано в БЦ” на Facebook.politeka.net

Спочатку вагітна Олена платила за проїзд, але після отримання посвідчення УБД почала їздити безкоштовно. Очевидно, водієві автобуса №6А це не сподобалось.

“Кілька разів він мене підвіз по УБД, потім одного разу не зупинився біля парку “Слави”, а зупинився трохи вище у стрілецького клубу по вул. Логінова, я на 6-му місяці вагітності бігла, наздоганяла маршрутку, зайшовши, він мені сказав:”Загалом зупинка тут, а не біля парку, я ставати більше там не буду”, – розповіла військова.

Після цього Олена вибачилася перед водієм і сказала, що чекатиме на зупинку. Наступного дня українка вже чекала на зупинці – він просто не зупинився та проїхав повз.

“Я так розумію, що у цієї людини особиста неприязнь до учасників бойових дій, оскільки, коли я оплачувала проїзд, вона завжди зупинялася, коли я почала їздити УБД безкоштовно, вона перестала зупинятися навіть на певних зупинках”, – зазначила жінка.

У коментарях українці обурилися через поведінку водія та поділилися, що зараз багато подібних історій:

“Сором водієві, як так можна?”, “Такі бики зустрічаються серед водіїв і їх треба карати, тому що безкарність призводить до злочинів”, “Який кошмар. Людина просто гівно”, “Жах, злість, сором, біль”, “На передову – навчиться поважати воїнів інакше ніяк.