Співачці Вороновій, яка “засвітила” ППО, обрали запобіжний захід

Новини

Київській співачці Інні Вороновій, яка 16 травня “засвітила” роботу української ППО під час масованої атаки РФ, обрали запобіжний захід. Суддя Солом’янського районного суду відправив її під цілодобовий домашній арешт.

Засідання відбулося 2 червня, через два дні після обшуків у дружини наркодилера Юрія Чернецького. Про це стало відомо журналістам УНН

Адвокати співачки клопотали про особисте зобов’язання, а прокурор наполягав на домашньому арешті. Рішення суду будуть оскаржувати.

Варто зауважити, що засідання мало відбутися напередодні, проте його перенесли з технічних причин. Сама співачка заявила, що “Всесвіт це не сприймає”, тому вчора їй не оголосили запобіжний захід.

Вороновій днями вручили підозру за фактом ч. 2 ст. 114-2 КК України (несанкціоноване поширення інформації про роботу ЗСУ). Їй загрожує до 8 років позбавлення волі.

Співачці Вороновій, яка "засвітила" ППО, обрали запобіжний захід

Нагадаємо, 16 травня цього року Воронова опублікувала відео з роботою ППО та вказала геолокацію. Її відео швидко “розтягнули” пропагандисти, адже на популярний блог українки досі підписані росіяни, про що вона мала знати.

Співачці Вороновій, яка "засвітила" ППО, обрали запобіжний захід

Вирахувати позиції українських захисників за її роликом виявилося дуже легко. В блозі Воронової наступного дня зʼявилися вибачення російською мовою, а після розмови з СБУ – і українською.

Після гучного скандалу вона видалила ролик зі “щирими” вибаченнями та продовжила вести блог.

Варто зауважити, що українці обурилися через поведінку співачки та закликали покарати її за порушення закону. Замість того щоб дослухатися до думки підписників, Воронова почала все частіше потрапляти в скандали. Наприклад, опублікувала вульгарне фото, де “засвітила” соски, щоб “підняти бойовий дух ЗСУ”.