“Спочатку струснуло, потім я почув вибух”: чоловік, який дивом вижив під час удару РФ по Кривому Розі, розповів про момент атаки. Відео

Новини

Вранці понеділка, 31 липня, російські окупаційні війська вдарили по Кривому Розі. Внаслідок атаки є загиблі та поранені цивільні громадяни.

Чоловік, який дивом вижив під час удару РФ, розповів про момент прильоту. Відповідне відео опублікував місцевий Telegram-канал.

Пенсіонер розповів, що жив на четвертому поверсі, який засипало уламками. У момент атаки він перебував у спальні. Через вибух стіни та стеля почали сипатися на чоловіка.

При цьому він дивом зміг урятуватися, прихопивши з собою лише мобільний телефон.

“Я приліг на диван. Спочатку струснуло, потім я почув вибух, і все почало сипатись на мене. Вибирався по уламкам, почали кричати в коридорі, чи усі живі. Я встиг вхопити лише телефон. Всё лишилось там…” – розповів пенсіонер.

Нагадаємо, вранці 31 липня РФ вдарила двома ракетами по Кривому Розі. Одна з ракет одна влучила у чотириповерхову будівлю навчального закладу, під завалами якої можуть перебувати люди; друга зруйнувала секцію багатоквартирного будинку з четвертого по дев’ятий поверхи, там спалахнула пожежа.

"Спочатку струснуло, потім я почув вибух": чоловік, який дивом вижив під час удару РФ по Кривому Розі, розповів про момент атаки. Відео

"Спочатку струснуло, потім я почув вибух": чоловік, який дивом вижив під час удару РФ по Кривому Розі, розповів про момент атаки. Відео

Станом на 11:00 у МВС заявили про мінімум двох загиблих та двадцятьох постраждалих. До 12 години кількість загиблих зросла до чотирьох, поранень зазнали понад 30 людей. На місці прильотів тривають пошуково-рятувальні роботи.