Спочатку знімав на камеру, а потім атакував: священник накинувся на військового та покусав його, як все сталося

Новини

За словами військового, присутнього на місці події, один із священиків почав поводитися агресивно.

У Чернігові 14 листопада священнослужитель Української православної церкви Московського патріархату з Спасо-Преображенського собору напав на військового та вкусив його за руку.  politeka.net

Представники УПЦ МП отримали дозвіл забрати деякі предмети з Спасо-Преображенського собору. Зараз храм опечатаний згідно з рішенням комісії Міністерства культури. Громадський порядок навколо храмів у місті підтримують військові.

В день почалося вивезення предметів із собору декількома священиками та їх помічниками. На місці за порядком слідкували військові. Під час цього процесу робітники намагалися відімкнути застарілий замок на дверях храму. Ці дії спровокували священнослужителів УПЦ, які почали висловлювати образливі слова.

За словами військового, який був присутній на місці події, один із священиків почав вести себе агресивно. Священик вирішив зняти на відео військового за допомогою мобільного телефону, на що той звернув увагу і заборонив знімати його, адже військових не можна фільмувати без дозволу.

В результаті представник УПЦ (МП) висловлював образливі слова, називаючи присутніх фашистами та погрожуючи оприлюднити відео.

“Каже, покажу всій Європі, які ви фашисти. Я попросив мене не знімати, адже я військовий і мене не можна фільмувати. На моє прохання священник не реагував і провокував далі, весь час повторював щось про фашистів”, — розповів військовий.

У відповідь військовий відібрав телефон у священика з метою видалити відео, але той напав на нього з кулаками, а потім ухопив за руку і вкусив. Агресивним священиком виявився Андрій Забуранний. На місце події викликали поліцію та медичну допомогу.

Джерело: Чеline.