Стадіон у Чернігові відремонтують за 620 млн, розгорається скандал: на що витратять гроші

Новини

Міністерство молоді та спорту України у цьому році виділяє 20 мільйонів на підготовку кошторисної документації.

Про це 9 серпня повідомив начальник департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА Андрій Шемець. today.politeka.net

Загалом на будівництво нового стадіону у Чернігові з державного бюджету під час війни планують виділити 620 мільйонів гривень.

зруйнований стадіон у Чернігові

Як розповів Андрій Шемець, експерти оглянули стадіон та дійшли до висновків, що одну трибуну можна залишити. Все інше, що можна демонтувати та зробити мультифункціональний, сучасний стадіон з під трибунними приміщеннями, з окремими залами тощо.

гроші, долари, пачки грошей

Український політолог та експерт Українського інституту майбутнього Юрій Романенко прокоментував у своєму телеграм-каналі новину про відновлення зруйнованого стадіону у Чернігові.

“У конкурсі найкращий військовий стадіон беззаперечно перемагає Чернігів. У місті, яке роз***ячили ра**сти і яке перебуває під постійною загрозою вторгнення, вирішили освоїти 620 млн гривень з яких 20 лямів на підготовку проекту прямо зараз”, – пише Романенко.

Також політолог нагадав, що в ніч на 10 серпня росіяни атакували нафтобазу у Дубно дронами. Романенко задається питанням, чому замість стадіонів у розпал війни не можна забезпечити стратегічні об’єкти захистом.

“Чому нафтобаза, порти та інші стратегічні об’єкти не оточена кільцями кулеметних точок (стаціонарних та мобільних), які елементарно поставити, щоб збивати об’єкти на швидкості 150 км на годину? Ці завдання вирішували ще за часів Другої світової війни. Але ми клянчимо зброю з усього світу, коли десятки мільярдів гривень, підозрюю, що сотні мільярдів, витрачаємо на стадіони та іншу корупційну нісенітницю”, – обурюється Юрій Романенко.