Стало відомо про скандальну діяльність охоронця, який не відкрив укриття: промишляв разом із дружиною

Новини

Крім охоронця у справі також фігурує його дружина та ще низка осіб. У ці хвилини триває процес вручення підозр фігурантам.

Охоронця столичної поліклініки взяли під варту через факт загибелі людей біля закритого укриття. Виявилось, що він виступає фігурантом ще одного кримінального провадження. Про це детальніше розповіла представник столичної прокуратури Надія Максимець. politeka.net

Йдеться про пропаганду комуністичного режиму. Крім охоронця у справі також фігурує його дружина та низка інших людей. Ці хвилини триває процес вручення підозр фігурантам.

Їх підозрюють у виготовленні та розповсюдженні комуністичної символіки за попередньою змовою групою осіб.

Ще минулого року до Деснянської окружної прокуратури міста Києва із СБУ надійшли матеріали про діяльність на території району групи осіб, які під час збройної агресії рф проти України намагаються дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в країні під гаслами відновлення УСРС у складі СРСР.

Вони розсилали на адреси державних органів та комунальних підприємств листи з комуністичною символікою, у яких викладали позицію щодо незаконності створення та проголошення незалежності України. Це листування тривало і після початку повномасштабного вторгнення.

Координатором листування була дружина охоронця. Також опитані свідки говорять про проросійські погляди охоронця, що він виправдовував агресію росії проти України та називав це “визволенням”.

Джерело: УНН.