Стали відомі жахлuві деталі смерti вчuтелів, які вчора заruнули під час рosійської атакu. Фото

Новини

Так, у Ромнах на Сумщині у середу, 23 серпня, близько 10:05 год. російський  БпЛА типу «Shahed» поцілив у школу. Навчальний заклад зруйновано.

Унаслідок атаки загинули щонайменше двоє освітян. Їх тіла деблокували рятувальники ДСНС. Ще твоє людей отримали поранення.

Є інформація, що під завалами знаходяться ще двоє працівників закладу. Пошуково-рятувальна операція наразі триває.

Рятувальники ДСНС деблокували тіла директора школи, заступника директора, секретаря та бібліотекаря, – розповів глава МВС.

Операція з розбору завалів завершена. Також поранення отримали 4 місцевих мешканців, які в момент прильоту проходили повз навчальний заклад. На фото, яке опублікував  Клименко, серед руїн школи можна побачити вцілілий вхід до укриття.

– На жаль, люди не спустилися під час тривоги в безпечне місце, – зазначив міністр внутрішніх справ.

Голова Роменської районної військової адміністрації Денис Ващенко повідомив Суспільному, що на момент оголошення тривоги в закладі перебували 19 людей, більшість вийшли на вулицю. Унаслідок атаки окупантів на Роменську загальноосвітню школу загинули 51-річна директорка школи, її 33-річна заступниця, 41-річна секретарка та 42-річний бібліотекар, ще чотири працівниці отримали поранення, уточнила Сумська обласна прокуратура.

Міський голова Олег Стогній написав у своєму фейсбуці, що 23 – 25 серпня оголошено Днями жалоби в Роменській міській територіальній громаді.

Росіяни продовжують руйнувати навчальні заклади України. Вранці 23 серпня російські окупаційні війська атакували місто Херсон керованими авіаційними бомбами. Їх скинули на дитсадок. Шість осіб отримали поранення.