Становище плачевне: ситуація на Херсонщині кардинально змінилася, сіра зона швидко збільшується

Новини

Становище російських окупаційних військ на лівому березі Дніпра в Херсонській області є плачевним.

Окупанти не можуть контролювати розширення сірої зони на лівому березі Дніпра, у них почалися проблеми з логістикою, але при цьому ознак відведення військ російське командування не демонструє.

Про це розповів оглядач групи “Інформаційний опір” Олександр Коваленко.

Експерт нагадав, що російські окупанти сконцентрували свої основні сили на дуже вузькій у глибину ділянці протяжністю близько 40 км. Причому на ділянці вже не працює логістика першого рубежу – дорога, що веде від Олешок через Піщанівку на Козачі Лагері, Кринки, Корсунку і так до Нової Каховки.

“Тобто, використовувати цю логістику для ефективної протидії розширення сірої зони РОВ вже не можуть. При цьому сіра зона починає пробувати ліс у Кринок на смак, а там менше 3-х кілометрів до основної логістичної артерії 2206”, – заявив Олександр Коваленко.

За словами військового оглядача, окупанти на цьому напрямку ще не ввели в бій свої основні сили, а якщо вони зроблять це на даному етапі, тона інших ділянках ситуація для противника може вийти з-під контролю.

Олександр Коваленко також прокоментував повідомлення від пресслужби командування угруповання “Дніпро” окупантів, в якому йдеться про рішення про перегрупування російських військ на “вигідніші позиції на схід від Дніпра”, яке вони потім поспішили спростувати.

На думку експерта, це не було вкиданням, а схоже, що у УВ “Дніпро” вже є таке повідомлення для ЗМІ на випадок чергового “жесту доброї волі”, просто хтось у пресслужбі трохи поспішив.