Старший син Решетника здивував заявою після чергової повітряної тривоги: “Мам, тату, а уявляєте…”

Новини

Дружина телеведучого проектів “Холостяк” та “Холостячка” Григорія Решетника поділилася, що сказав їхній син Іван.

politeka.net

Телеведучий найромантичніших проектів “Холостяк” та “Холостячка” Григорій Решетник прокинувся від повітряної тривоги. Його сини та дружина Христина Решетник поспішили спуститися в укриття. Після того, що сталося, старший син Григорія Решетника видав заяву, яка здивувала батьків. Про це дружина Решетника розповіла у своїх Інстаграм-Сторіз.

Дружина телеведучого проектів “Холостяк” та “Холостячка” поділилася, що вночі вони чули роботу ППО. Якоїсь миті Христина Решетник заснула і чергувати залишився її чоловік – він стежив за новинами і чекав відбою повітряної тривоги.

“Кажуть, що такі повітряні тривоги будуть аж до 9 травня. Я, якщо чесно, у цьому сумніваюся. Думаю, що 9 травня не обмежаться. Але треба не опускати руки і берегти себе, а також близьких. Черпайте енергію з усього, що вас заспокоює та дає надію”, – звернулася до українців дружина Григорія Решетника.

Христина Решетник також поділилася тим, що сказав їхній старший син Іван, який озвучив бажання багатьох українців. Як то кажуть: “дитячими вустами говорить істина”.

“Мам, тату, а уявляєте, як було б добре, якби путін і той другий… лукашенко, згинули. Ми спокійно тоді могли б всю ніч спати”, – заявив хлопчик.