Столи ломились від Грошей! Нові обшуки СБУ – олігарха дістали: увірвались в будинок. Кадри вражають!

Новини

СБУ та БЕБ повідомили про підозру головній бухгалтерці “Укртатнафти”.

Вона переховувалась в Ужгородському районі на Закарпатті, проте співробітники спецслужби встановили її місцеперебування.

Служба безпеки України та Бюро економічної безпеки повідомили про підозру головній бухгалтерці “Укртатнафти”, як одній з фігуранток кримінального провадження про привласнення 40 мільярдів гривень колишнім менеджментом ПАТ “Укрнафта” та ПАТ “Укртатнафта”.

У Дніпрі викрили приміщення, де зберігалась прихована бухгалтерія однієї з компаній. Також знайшли документи пов’язаних підприємств, печатки тощо. Дану інформацію оприлюднила СБУ.

Згідно з матеріалами справи, ПАТ “Укртатнафта” виробляло та реалізовувало пальне через мережу АЗС без сплати акцизного податку, хоча відповідне податкове навантаження закладалось в ціну для споживачів. Тож заборгованість по сплаті акцизу за даним епізодом складає 605 мільйонів гривень.

Таким чином, правоохоронці відшуковують виведені активи “Укрнафти” і “Укртатнафти” та встановлюють всі обставини протиправної діяльності колишніх керівників цих компаній,– мовиться у повідомленні.

Правоохоронці продовжують розслідування.

СБУ та БЕБ викрили масштабні схеми привласнення 40 мільярдів гривень колишнім менеджментом “Укрнафти” та “Укртатнафти”. Встановлено, що протиправні механізми були поєднані з ухиленням від сплати податків і легалізацією коштів, здобутих злочинним шляхом.

У рамках кримінальних проваджень документуються 10 епізодів злочинної діяльності. Зокрема, це виведення великих партій нафтопродуктів на афілійовані компанії, ухилення ними від сплати податків, створення безнадійної заборгованості нафтопереробного і нафтовидобувного заводів, що призвело до знецінення та зниження вартості їхніх активів.

Наразі правоохоронці продовжують активні слідчі дії у рамках провадження про привласнення 40 мільярдів гривень колишнім менеджментом акціонерних товариств.