“Стоп. Реально. А як це?” Героїня вірусного відео з-під Лаври зізналася, чому перейшла на українську мову

Новини

Киянка Ірина Селезньова, яка прославилася на всю Україну після своєї полум’яної промови проти УПЦ МП під стінами Києво-Печерської лаври, розповіла, що почала розмовляти українською після того, як її присоромив її хлопець. Він запитав у Ірини, яка росла в російськомовній сім’ї, яка ж вона українка, якщо розмовляє російською мовою.

“І я така “Стоп. Реально. А як це?” і вирішила, що такого більше не будує. Я перейшла повністю з усіма, але хлопець такого не сприймав, йому було дуже складно. Так і вийшов розподіл: з ним я спілкувалася російською, а зі своїм оточенням українською, але все. Зараз ми це забуваємо та спілкуємося лише “солов’їною”, – зазначила Селезньова в інтерв’ю Youtube-каналу “Футбол24”. obozrevatel.com

Хлопець Ірини футболіст “Шахтаря” Дмитро Топалов також намагається опанувати рідну мову.

“Зараз “Шахтар” базується у Львові і Діма намагається перейти українською, але йому дуже складно. Справді, дуже складно дається мова. Тепер, коли я приїжджаю до Львова, то він сам не може дозволити собі говорити там російською. Тому ми привчаємося і привчаємося. Я з ним повністю перейшла на мову, а він підтягується”, – підсумувала дівчина.

Як повідомляв OBOZREVATEL, під час стриму з Києво-Печерської лаври журналісти взяли невелике інтерв’ю у випадкових дівчат, одна з яких виявилася Ірина.

Її вогняні вислови викликали захоплення в українців і за кілька днів зібрали сотні тисяч переглядів в інтернеті.