“Страшні реалії війни!”: у боях за Україну загинув 18-річний захисник із Тернопільщини. Фото

Новини

Війна з російськими окупантами забрала ще одне молоде життя – на фронті загинув 18-річний Радомир Олійник із Тернопільщини. Парубок став до лав ЗСУ добровольцем, аби боронити рідну землю від ворога.

Вдома Героя не дочекалися батьки. Про гірку втрату сповістила у Facebook Гусятинська селищна територіальна громада. obozrevatel.com 

Олійник Радомир Іванович, 14.07.2005 року народження, проживав із родиною в селі Постолівка, що в Чортківському районі Тернопільської області. Цьогоріч, як тільки став повнолітнім, юнак добровольцем приєднався до Збройних сил.

Він служим солдатом-стрільцем другого аеромобільного відділення першого взводу дев’ятої роти третього аеромобільного батальйону.

"Страшні реалії війни": у боях за Україну загинув 18-річний захисник із Тернопільщини. Фото

“Милий серцю син зовсім недавно пішов добровольцем захищати Україну. Зовсім юний, щирий хлопець, який був надією і опорою батьків, віддав найцінніше – своє життя. Він прагнув жити у вільній Україні. Наш Герой до останнього подиху виборював мирне небо для нас усіх”, – повідомив Постолівський старостинський округ.

Юнак до останнього був вірний військовій присязі. Він загинув 21 жовтня під час бойових дій біля села Новопрокопівка Запорізької області – його життя обірвав ворожий мінометно-артилерійський обстріл.

“Йому назавжди залишиться 18 років…. Такі реалії страшної війни…” – зауважили в громаді.

Там висловили щирі співчуття рідним і близьким молодого захисника України, вимолюючи у вищих сил допомогти їм пережити страшну втрату.

“Вічна пам’ять і слава Герою, який захищав Батьківщину та кожного з нас! Пам’ять про Героя житиме вічно!” – додали в громаді.

"Страшні реалії війни": у боях за Україну загинув 18-річний захисник із Тернопільщини. Фото

Про зустріч похоронного кортежу із тілом загиблого воїна Радомира Олійника землякам повідомлять додатково.

Як повідомляв OBOZ.UA