Студентку заселили в жaхливу кімнату в гуртожитку, але вона перетворила її в помешкання мрії! (Фото)

Новини

Студентку заселили в одну з найжахливіших кімнат в гуртожитку. Однак, дівчині вдалося перетворити її в кімнату мрії.

Багато молодих людей вирушаючи на навчання навіть не уявляють, з якими труднощами їм доведеться зіткнуться. Так і сталося з цією молодою дівчиною. Приїхавши вчитися в інше місто вона отримала кімнату в гуртожитку.

Однак, здивуванню її не було меж, коли вона побачила, як виглядає ця кімната. Кругом було дуже брудно. Кімната була схожа на справжній смітник. Було абсолютно незрозуміло, що не можна жити в таких умовах.

Але все ж дівчина виявилася досить креативною і сміливою. Те що вона зробила з цієї жахливої ​​кімнати здається справжньою магією.

Стеля кімнати була покрита мокрими розводами. Очевидно, що кімната неодноразово затоплювалася. До того ж на стінах утворилася цвіль.

Та й самі стіни хтось розмалював некрасивими написами.

Буквально за кілька годин, переживши шoк і жaх, дівчина склала план. Вона врахувала і те, що мала досить обмежені кошти на подібний ремонт …

І почала творити диво… Спочатку вона позбулася огидних, покритих цвіллю шпалер. І пофарбувала стіни білою фарбою. Біла фарба-одна з найдешевших. До того ж відмінне рішення для візуального збільшення невеликої кімнатки.

Потім вона обклеїла шафу. Знову ж найдешевшою світлою плівкою. Вийшло не дуже акуратно, але краще, ніж було.

Потім залишилася справа за малим. Дівчина поставила свій робочий стіл і прикрасила кімнату предметами декору. Також зробивши собі туалетний столик.

Погодьтеся, результат просто вражає:

За матеріалами.