Суд виніс вирок організаторам “п’яних вечірок” – Батьки хотіли заставу, але суд вирішив, що хлопці підуть під варту

Новини

Андрія Ярину та Ярослава Домбровського – організаторів “п’яних вечірок” взяли під варту. Вийти під заставу їм не вдасться.

“Блогери” залишаться під вартою до квітня

“Блогери” залишатимуться під вартою щонайменше до 1 квітня 2023 року. Відповідне рішення Шевченківський райсуд Києва ухвалив 3 лютого.

Що відомо про підозрюваних

Андрію Ярині – 19 років. Він – з Хмельницької області. Стверджує, що офіційно не працевлаштований ніде. Підозрюваний відкидає звинувачення та цинічно намагається перекласти свою провину на дівчат. Що ж, тепер у нього буде час подумати над своїми вчинками.

Ярослав Домбровський навчається у Тернополі.

Прокуратура наполягала не дозволяти заставу

На утриманні Ярини під вартою наполягає прокуратура.

Підозрюється у розповсюдженні відео характеру. Він з хлопцями знімали відео дівчат у непритомному стані, далі розповсюджували у телеграм-каналі. Підозрюваний може переховуватись, може знищити речі та документи, які потрібні слідству, – заявив один з прокурорів.

Окрім того, сторона звинувачення просила не відпускати підозрюваного під заставу.

Окрім того, прокурор зауважив, що Домбровський мав речовину, схожу на наркотики. Водночас це – необхідно довести.

Скандал з “п’яними вечірками” – головне

Правоохоронці 1 лютого провели обшук в організаторів так званих “п’яних вечірок”. Вони публікували у мережі ганебний контент. На фото та відео дівчат накачують алкоголем та, ймовірно, снодійним, а тоді – кривдять. Зокрема, непритомними та оголеними показують у мережі. Своїми злочинами хлопці хизувалися у мережі.