Суддю Х-Фактора Серьогу побачили з автоматом в Білорусі

Новини

Про це, як пише Politeka.net, повідомила прес-служба Міноборони Білорусі.

Стверджується, що під час екскурсії співак розповів, що у дитинстві хотів стати суворовцем, але мрії не судилося здійснитися.

У коментарі ВійсьТВ співак розповів, що залишився екскурсією задоволений: «За освіту треба боротися і я прийшов сюди, щоб переконатися, що тут за уми, серця і душі дітей борються. Тут основа – це радянські традиції. Це традиція радянської освіти. Ось це ключове. Тут хлопці здобувають середню шкільну освіту і при цьому готуються захищати те, що є їхніми цінностями».

У соцмережах знімки Серьоги зі зброєю в руках викликали обурення.

«З України тирнули чи по своєму вибірі?», «Цікаво, чи він поїде за вусатого на танку проти України? Чи далі про користь вівсянки на молоці розповідатиме?”, “«Співак однієї пісні», «Як думаєте, чого вчить білоруських кадетів пролукашенківський репер Серьога?», «Ех, а колись репери були в тусовці антифа», «Чорний бумер уже не той. Коли на фронт Серьога поїде, а то все тилом та тилом».

У коментарях співаку також зазначили, що він неправильно тримає зброю:

«Перше фото називається “прощавай, плече”, або “як випустити автомат не докладаючи великих зусиль”», «Покажіть йому, як правильно тримати автомат».