“Сумніваються – хай чекають”: у Міноборони обіцяють “загнати” російський флот до Туапсе та Новоросійська

Новини

В Міноборони заявили, що спроможності ВМС не обмежуються системами типу “Нептун”.

У Міністерстві оборони України заявили, що українські військові мають достатньо засобів, щоб “загнати Чорноморський флот РФ до Туапсе та Новоросійська”. tsn.ua

Про це заявив заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов.

Таким чином він прокоментував заяву Міноборони про те, що від 00:00 21 липня 2023 року всі судна, що прямують в акваторії Чорного моря у напрямку морських портів російської федерації та українських морських портів, що розташовані на тимчасово окупованій Росією території України, можуть розглядатися Україною як такі, що перевозять вантажі воєнного призначення, з усіма відповідними ризиками.

“Чи є у нас на це спроможності? Порівняно з тим, як починалася війна – такі спроможності є. І вони будуть ще більші. І ці спроможності дозволять нам виконати ту амбіцію, про яку я ще торік говорив: “Загнати весь цей Чорноморський флот ближче туди до Туапсе, Новоросійська і не давати їм рухатися в зоні Криму”, – сказав він.

Він заявив, що спроможності ВМС не обмежуються системами типу “Нептун”.

“Ми набагато сильніші в цьому питанні, ніж були рік тому. І просуваємося в цьому напрямку ще далі”, – заявив Гаврилов.

Він зазначив, що чим довше війна затягуватиметься, тим менше шансів для російського Чорноморського флоту вижити в найближчій перспективі.

“Тому хай думають, хай розраховують. Якщо хтось сумнівається – хай чекають”, – підсумував Гаврилов.