Сумська емоційно заблагала про допомогу через дітей: “Якщо ви можете допомогти нам…”

Новини

Актриса Ольга Сумська нагадала, що підтримка можуть зробити великий внесок у життя дітей та дорослих.

Знаменита актриса Ольга Сумська звернулася до своїх друзів та шанувальника у соціальних мережах із проханням допомогти.  politeka.net

Сумська емоційно розповіла про проблеми та попросила поширити важливу інформацію про благодійну ініціативу. Ольга Сумська разом із фондом закликала всіх допомогти зібрати музичні інструменти для музичних клубів у Гостомелі, де працюють музичні школи для дітей.

Ольга Сумська

Актриса також закликає всіх підтримати цю ініціативу, записавши відеозвернення про важливість розвитку культури та мистецтва, попри складний час війни. Вона просить тих, хто може надати музичні інструменти для музичних клубів.

Щоб приєднатися до цієї благодійної акції, Ольга Сумська пропонує записати відео, в якому ви кажете про передачу інструменту до Гостомельського музичного клубу, який постраждав під час окупації Росії.

“Якщо ви можете допомогти нам, і надати музичний інструмент – просимо зробити сториз. Навіть найменша пожертва може зробити величезний внесок у життя дітей та дорослих” – поділилася Сумська.

Раніше українську актрису та телеведучу Ольгу Сумську приголомшила трагедія, жертвами якої стали українці. Сумська розповіла, що серед загиблих у катастрофі, що сталася поблизу Венеції, є українці.

Ольга Сумська повідомила, що в Італії автобус із туристами впав із дорожньої естакади. Загинуло понад двадцять людей, серед них є українці. Серед них 50-річна жінка, яка має серйозні опіки та 4-річну дівчинку. Дитина перебуває у реанімації.

трагедія з українцями в Італії