Сумська несподівано втрутилася у скандал із Козловським, у якого відібрали військову зарплату

Новини

Ольга Сумська відповіла на ці коментарі, наголосивши, що в даній ситуації йдеться не про порушення авторських прав.

Українська актриса Ольга Сумська висловила свою думку щодо ситуації, пов’язаної з Ігорем Кондратюком, який нібито забирає військову зарплату Віталія Козловського, колишнього підопічного та справжнього військового.politeka.net

У своєму посту на Facebook Сумська публічно засудила дії Кондратюка, назвавши їх ганьбою та висловивши незадоволення тим, що гроші, які він забирає у військового, можуть бути життєво важливими для нього під час війни.

Сумська також висловила сподівання, що Кондратюк прийде до тями і припинить таку поведінку, особливо в такий складний і страшний період.

Незважаючи на позицію актриси, не всі користувачі підтримали її думку. Дехто вважає, що Кондратюк діє справедливо і згідно із законом, оскільки Віталій Козловський порушує авторські права, і забирати гроші – це законна дія.

Ольга Сумська відповіла на ці коментарі, наголосивши, що у цій ситуації йдеться не про порушення авторських прав, а про те, що гроші, які Кондратюк забирає, могли б допомогти військовому у складних умовах.

“Але ні. Продовжує ганьбити! Чи не стануть ці гроші, які він забирає у військового, поперек горла?” – заявила Сумська.

Зазначимо, учора відомий український продюсер поділився інформацією про те, що Ігор Кондратюк, колишній продюсер, забирає собі значну частину військової зарплати Віталія Козловського, який зараз служить передовою, захищаючи нашу країну.