Суровікін все! Повне вuведення військ? – планам kінець: прямо на Новий Рік. Прuготуватuсь всім!

Новини

Ймовірно в новий рік Путін буде входити не з Бахмутом, а з новим командувачем СВО.

У Суровікіна намічаються серйозні проблеми.

На горизонті маячить дата Новий рік, і так би мовити, Путіну хотілося б з чимось таки прийти в новий рік. Генерал Суровікін пообіцяв Путіну взяти Бахмут до Нового року, а Донбас до 24 лютого.

Саме такі обіцянки дозволили йому безболісно для себе вивести війська з Херсона, і ще й отримати дифірамби “дивіться, який талант”.

Зрештою, ідея полягала в тому, що виведені війська, а це переважно десантура, сконцентрувати на стабілізації фронту в Луганській області і штурмі Донецької. Путін ідею одобрив, а результат схоже не отримає.

“Тому ближче до 1 січня генерал-армагеддон буде здійснювати колосальну утилізацію окупантського м’яса та техніки. Нам доведеться складно, але шансів досягнути успіхів для окупантів я не бачу”, – пише виконавчий директор Українського інституту майбутнього, аналітик і публіцист Віктор Андрусів для “Главред”.

Ще більше шанси близького кінця генерала наближає загроза неминучого прориву ЗСУ по лінії Сватова – Кремінна. Чмобіки і погода відтягують цей прорив, але оперативна ситуація показує, що обвал фронту по цій лінії є неминучим.

Загалом, у Суровікіна дуже схожа доля як і Лапіна. Спочатку його називали генієм російської стратегії за бої під Северодонецьком та Лисичанськом, пізніше зганьбили за здачу Лимана. Обидва так звані “генії стратегії” на все, що здатні – це знищувати запаси боєприпасів і солдат в безкінечних кількостях.

Джерело:korupciya.com