“Суспільство обожнює армію тільки на словах”: Волонтерка гнівно відреагувала на вибачення організаторів бізнес-заходу, де “злякалися військових”

Новини

Ірина Солошенко волонтерка і керівниця проєкту Благодійний фонд Коло відреагувала на вибачення організаторів Young Business Club, назвавши їх «рушіями економічних котлів і вирв», передають Патріоти України.

«Коли прочитала пояснення, зрозуміла, що вони, навіть нічого не зрозуміли. Армія для них лякалка. На словах суспільство обожнює військових. В справах — сприймає як загрозу», — написала вона у Facebook.

Вона гнівно запитує: «Як можна, на другому році війни яку ви помітили і на десятому році війни, яку країна веде, насправді, можна голосом говорити, що молоді бугаї, які не приносять ніякої користі окрім пихатості, бояться військових? Як таке взагалі можливе в країні, яка веде боротьбу за існування?».

Солошенко зауважує, що сьогоднішня ситуація їй нагадує кінець 2015 року, уроки якого країна не засвоїла. І історія на її думку знову йде по спіралі.

Волонтерка наголошує на тому, що проблема, яку підняла ситуація на бізнес-заході, набагато глибша, і на десятому році війни суспільство знову легалізує розмови про доцільність не йти у військо.

«Суспільство цілком відгороджується від війни, як поганих новин, легалізує розмови про доцільність не йти у військо, легалізує відмазування своїх родичей і ті, хто цього не робить вважаються ненормальними. Ми (сім’ї військових) для суспільства реально незрозумілі. А якщо при цьому ти ще волонтер, то взагалі аларм. Ні мотиви, ні наміри, ні бажання наші не зрозумілі. Норма і не норма у нас настільки порушені, що іноді я вважаю цей процес незворотним», — зазначає Ірина Солошенко.