“Суспільству користі – нуль”. Працівниця Верховної Ради потрапила в скандал, назвавши власників собак з6оченцямu, які не народжують дітей..”Та де ж ви душу загубили?”

Події

Працівниця комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олена Коваленко потрапила в скандал. У коментарях у Facebook, вона образила власників собак і жінок, у яких немає дітей. Доступ до своєї сторінки вона закрила, передають Патріоти України.

У Мережі спалахнув скандал через висловлювання співробітниці комітату Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олени Коваленко. У коментарях у публічній переписці у Facebook вона допустила образливі вислови на адресу власників собак та людей, які завели собак, але не мають дітей, назвавши їх “з6оченцямu” та “гuдотамu”. І заявила, що від собак “суспільству користі нуль”, називаючи їх “іграшкою на 15 років”.

Після розголосу Олена Коваленко закрила свою сторінку у цій соцмережі, проте скріни переписки поширюються Мережею з обуреними коментарями, у яких вимагають звільнити з посади співробітницю комітету.

“Нешановна Олено, користі від собак ви не бачите? Скажіть це в обличчя Ларисі Борисенко, яка з 2014 року зі своїм Павлоградським пошуково-рятувальним кінологічним загоном Антарєс разом із їхніми собаками шукають живих та мертвих, і останки тіл наших воїнів та цивільного населення. Яка разом зі своїм собакою підірвалася на міні цієї весни. Яка не хотіла жити, поки не дізналася, що її собака, її напарниця, Беша-Бебеша жива і неушкоджена. Розкажіть підліткам-рятувальникам, не дітям, ні, для вас вони теж збочені, які у свої 15−17 років не косяки у підворіттях курять і не мати під вікнами гнуть, а тікають тренувати своїх собак. І виїжджають на нуль із загоном шукати загиблих. Або розкажіть про збочення нашим мисливцям, які, маючи мисливську зброю та собак, першими стали на захист України. Можете розповісти нашим воїнам, захисникам, які під вибухами у землянках на нулі рятують собак і ділять з ними останню їжу. Вони теж перекручені. Ви не бачили користі від собак?”, — запитує у своєму пості користувачка мережі Катерина Головачева з Дніпра.

Бездітні… Іграшка на 15 років… Та де ж ви душу загубили? По-перше, дуже дітні. Більшість собачників виростивши дітей, починають піклуватися про собак та займатися з ними спортом. Є й такі, хто з немовлям у кенгуру відпрацьовує слухняність прямо у парку, а потім їде на міжнародні змагання та стає чемпіоном світу зі спортивної слухняності. Можливо, ми божевільнl. Але збоченцl тут точно не ми. А Ви і такі ви. Іграшка — це для вас. Для нас це життя”, — додала вона.

“Я впевнена, ви повинні знати про Олену Коваленко та вживати відповідних заходів, щоб таких людей не було у нашому державному апараті”, — додала вона, вимагаючи розголосу події.