Свій день народження зустрічав на передовій: під Бахмутом загинув командир стрілецького відділення із Сумщини. Фото

Новини

На війні з російськими окупантами під Бахмутом загинув воїн із Глухова Ігор Аносов. Захисника не стало 10 вересня.

Про втрату повідомили на Facebook-сторінці Глухівської міської ради. Загиблий захисник лише нещодавно відсвяткував свій 48-й день народження.obozrevatel.com

Як розповіли у громаді, Ігор Аносов закінчив навчання у школі №3 у Глухові та місцевому училищі, а пізніше здобув вищу освіту заочно в Глухівському національному педагогічному університеті.

Захисник відслужив у десантних військах, а перший свій бойовий досвід він здобув у зоні проведення антитерористичної операції (АТО). З квітня 2022 року Ігор очолював стрілецьке відділення. Також Ігор брав активну участь у боях у районах найзапекліших бойових дій, а саме поблизу населених пунктів Кліщіївка, Курдюмівка та Андріївка.

Ще 6 вересня захисник святкував свій 48-й день народження, перебуваючи на позиціях на Бахмутському напрямку. А вже 10 вересня Ігор загинув у запеклому бою з окупантами.

“Шановна громадо! Схилимо голови перед подвигом воїна. Глухівська міська рада висловлює співчуття рідним і близьким загиблого. Ігор Анатолійович мав багато друзів, його згадують як товариську і життєрадісну людину. Схиляємо голови перед вірним сином українського народу, який став на захист рідної землі. Це приклад великого патріота”, – написали у громаді.

Свій день народження зустрічав на передовій: під Бахмутом загинув командир стрілецького відділення із Сумщини. Фото