Світ побачить, як виживає Київ: Зеленський знявся у спецвипуску шоу Бера Гріллза

Новини

Схоже, не дарма в мережі жартували, що в Україну Бер Гріллз приїхав вчитися виживанню. Він зняв випуск про Зеленського й незламний Київ та анонсував, що покаже президента таким, якого його ніхто не бачив.

Те, що ведучий телепрограми “Вижити за будь-яку ціну” Бер Гріллз в Україні, розлетілося соцмережами ще 30 листопада, коли його заскочили на одній з АЗС. Українці ламали голови, чому насправді мандрівник ризикнув з’явитися в Києві. Як з’ясувалося, його мета – не просто підтримати, а й розповісти світу про Зеленського та Київ, який не скориться, передає 24 канал.

Зеленський знявся у шоу Бера Гріллза

Спецвипуск з Зеленським анонсував сам Бер Гріллз. Він зізнався, що хотів запитати президента, як він зі всім справляється, а натомість дізнався і побачив багато цікавого. Зокрема один зі столичних Пунктів незламності, де є тепло, вода, електрика, мобільний зв’язок, гарячий чай і навіть солодощі.

Дякую, Володимире Зеленський, за вашу гостинність у такий скрутний час. Залишайся сильним… Завдяки цій спеціальній програмі світ побачить президента Зеленського з того боку, який ніколи раніше не показували, – написав Бер Гріллз у своїх профілях.

Так, завдяки іменитому мандрівнику з Великої Британії світ побачить, що через регулярні російські обстріли критичної інфраструктури, мільйонам людей у центрі Європи доводиться буквально виживати.

У мережі на анонс і фото Бера Гріллза з Зеленським реагують так:

“Герой”;
“Це дивовижно”;
“Не можу дочекатися, коли побачу це”;
“Дві абсолютні легенди нашого покоління”.