“Світлана забиває останні цвяхи в труну кар’єри”: Лобода покликала на роботу таксиста, який відмовився розмовляти українською

Новини

Співачка Світлана Лобода покликала на роботу таксиста, який відмовився обслуговувати пасажирів українською мовою, повідомляють Патріоти України.

Вона опублікувала відео, де молодий чоловік відповідає на хейт і додала: “Я готова цього хлопця взяти на роботу”.

Після такого вчинку Лободу жорстко захейтили. Блогер Богдан Беспалов і зовсім сказав, що раніше захищав Лободу і говорив, що вона заслужила другого шансу. Однак зараз він переконаний, що їй не місце в Україні.

“Все, що треба знати про Лободу. Шматок лайна. Я був одним з небагатьох, хто довго підтримував у медіа просторі Лободу. Я вважав, що медійні люди, які все переосмислили, повинні мати шанс. Але Світлана забиває останні цвяхи в труну своєї кар’єри. Підтримавши таксиста, вона лише показала, що малороска”, – написав Беспалов у своєму Telegram-каналі.

Він додав, що фінансова допомога на відновлення Ірпеня та пісні українською мовою – це спроби Лободи врятувати кар’єру. “Гидко. Світлані не місце в Україні. Ніколи!” – підсумував Беспалов.