Світить 12 років ув’язнення: СБУ знайшла блогерів, які виставляли відео прильотів у Києві 2 січня

Новини

Публікація відео з обстрілами України розцінюється як коригування вогню орків

Служба безпеки встановила особи 4-х жителів столиці, які опублікували відео прильотів російських ракет по Києву 2 січня. Ці відео миттєво розповсюдили пропагандистські паблики країни-агресора та інформресурси спецслужб рф.

Отриману інформацію окупанти та їхні поплічники могли використовувати для підготовки нових та коригування повторних повітряних ударів по Києву.

За адресами проживання блогерів виявлено мобільні телефони, які вони використовували для фіксації та розповсюдження забороненого контенту.

Наразі тривають комплексні перевірки, за результатами яких вирішуватиметься питання притягнення винних до відповідальності. Публікація таких медіафайлів розцінюється як коригування ворожого вогню, за що передбачено покарання до 12 років ув’язнення.

СБУ нагадала про те, що заборонено знімати та публікувати відео- та фотоматеріали про діяльність Сил оборони, а також наслідки ворожих обстрілів. Продовжуються оперативні заходи щодо встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до такої незаконної діяльності.