Священик з Києва втік до рф, що відомо: його пропагандиські статті досі публікують в УПЦ МП

Новини

Володимир Долгих публікує багато статей у релігійних виданнях, пов’язаних із Московським патріархатом Української православної церкви.

Священнослужитель Української православної церкви Московського патріархату, Володимир Долгіх, залишив Україну та перейшов на територію російської федерації. Раніше він проживав у столиці України, де також викладав в Київській духовній академії та семінарії УПЦ МП.

Повідомлення про його втечу до Москви з’явилося у вересні 2023 року, і цю заяву зробили пропагандисти російської федерації, Сергій Комаров та Олена Юферєва. Вони висловили занепокоєння щодо “потреби батюшки в допомозі”.

За інформацією цих пропагандистів, священнослужитель виїхав з України разом із своєю сім’єю, включаючи одну дитину. Про те, як він зміг покинути Україну під час воєнного стану, поки немає докладних відомостей. Протоієрей Володимир Долгіх є кандидатом богослов’я та працював викладачем в Київській духовній академії. У 2018 році він також працював у “воєнному” відділі УПЦ МП.

Володимир Долгіх раніше публікував численні статті в релігійних виданнях, пов’язаних із Московським патріархатом Української православної церкви. Його служба в одному з храмів на Позняках була також помітною. Цікавою деталлю є те, що тексти Володимира Долгіх продовжують публікуватися на українському порталі “Православная жизнь” УПЦ МП, навіть після його втечі до росії. Тексти сповнені пропагандою та брехнею.

Джерело: Обозреватель.