Симоньян пригрозила, що покине Росію, якщо там приймуть Аллу Пугачову, помічену з Пєсковим

Новини

Відома російська співачка Алла Пугачова під час повномасштабної війни неодноразово викликала істерику у кремлівських пропагандистів, яким не подобається “непатріотична” позиція співвітчизниці. Днями через примадонну оскаженіла і Маргарита Симоньян. Її дуже турбує те, що артистка повернулася до Москви, звідки її, на превелике розчарування путіністки, ніхто не жене, а навпаки – тепло приймають.

Так, Симоньян буквально накинулася на росіян із погрозами, що якщо ті й надалі так прийматимуть примадонну, то вона залишить Росію. Здається, пропагандистка щиро вірить, що хтось може повестися на такий абсурдний ультиматум. Її слова процитувала низка російських ЗМІ.

Як відомо, Пугачова повернулася на батьківщину з Ізраїлю, куди переїхала з родиною після повномасштабного вторгнення, через смерть близького друга, модельєра Валентина Юдашкіна. Співачка відвідала похорони на Троєкурівському цвинтарі в Москві, де навіть поспілкувалася з прессекретарем президента-диктатора Путіна Дмитром Пєсковим. Кремлівський прихвостень, який неодноразово закликав знищити Україну, почав цілувати руки зірки. Це викликало подив у присутніх, адже пропагандистська методичка не дозволяє путіністам так поводитися з “прєдатєлямі родіни”.

Симоньян пригрозила, що покине Росію, якщо там приймуть Аллу Пугачову, помічену з Пєсковим

Проте саме цей інцидент, очевидно, викликав у Симоньян цілу бурю обурення. У своїй “авторській” манері вона полила Пугачову брудом та образливими словами.

“Якщо цій шушері буде дозволено повернутися і, як і раніше, влаштовувати тут той балаган, який вона влаштовувала багато років, я піду. Безумовно. Це буде образа, яку я не зможу винести. Знаю багатьох людей, які вчинять так само”, – видала Z -патріотка.