Син “слуги народу” виїхав за кордон під приводом супроводу батька-інваліда, в Україну батько повернувся без нього – ЗМІ

Новини

22-річний син народної депутатки від “Слуги народу” Олени Копанчук Дмитро під час дії воєнного стану виїхав за кордон під приводом супроводу свого 46-річного батька, який має другу групу інвалідності. Близько полудня 1 січня Дмитро перетнув у Смільниці українсько-польський кордон і відтоді не повертався в Україну.

Тим часом його батько Володимир Копанчук тим самим автомобілем Toyota Land Cruiser Prado 150 7 лютого цього року повернувся в Україну. Про це повідомляє незалежний антикорупційний центр NGL.mediaobozrevatel.com

Цю інформацію виданню підтвердив ексдепутат Хмельницької облради Володимир Федорчук, який разом із Копанчуком-старшим перетинав польсько-український кордон.

“Проте сам Дмитро Копанчук так і не повернувся. Це прямо суперечить законодавчій вимозі повернутися в країну не пізніше, ніж супроводжувана особа з інвалідністю”, – сказано в повідомленні.

Син "слуги народу" виїхав за кордон під приводом супроводу батька-інваліда, в Україну батько повернувся без нього – ЗМІ

Його мати, народна депутатка Олена Копанчук відмовилася говорити з журналістами, а батько Володимир Копанчук дав дуже короткий коментар і швидко попрощався. “А чого я вам маю підказувати, як зв’язатись із моїм сином. Він дорослий хлопець, чого ви до мене телефонуєте?” – сказав він.

Син "слуги народу" виїхав за кордон під приводом супроводу батька-інваліда, в Україну батько повернувся без нього – ЗМІ

Син "слуги народу" виїхав за кордон під приводом супроводу батька-інваліда, в Україну батько повернувся без нього – ЗМІ

Понад сім місяців Дмитро Копанчук не з’являється у Рудківській міськраді, де він є депутатом від партії “Слуга народу”. Там знають лише те, що він перебуває за кордоном. “З його слів знаю, що він на навчанні. Але що – я бачив якісь документи? На навчанні, то й на навчанні”, – зазначив Іван Лозинський, голова Рудківської громади.

Секретарка Рудківської міськради Світлана Винницька уточнила, що востаннє депутата Дмитра Копанчука бачили на роботі 15 грудня минулого року. Після того у міськраді він не з’являвся.

“Останнім часом я не маю з ним зв’язку. Як він виїхав, чому – [знати це] не входить в мої посадові обов’язки. Той номер [Дмитра Копанчука], який в мене є – то він на нього мені не відповідає. І я з ним зв’язатись не можу. За невідвідуваність у нас нема можливості якось його покарати. То партія може його відкликати”, – сказала жінка.

Зазначимо, що до цього Дмитро Копанчук ще три рази виїздив за кордон під час дії воєнного стану. Принаймні двічі (24-25 липня і 1-18 серпня) він залишав країну як водій-волонтер через систему “Шлях”. До системи “Шлях” Копанчука-молодшого вносила Хмельницька обласна військова адміністрація.