Син служив у ЗСУ, поки мати підтримувала рф: стали відомі деталі гучної історії

Новини

Внаслідок розкриття фактів діяльності українців розпочато кримінальні провадження.

У Рівненській області спільна операція Служби безпеки України та обласної поліції призвела до викриття трьох осіб, які активно поширювали антиукраїнські публікації та закликали до відновлення СРСР в заборонених соціальних мережах. Про це повідомила прес-служба обласного управління СБУ. Серед підозрюваних уродженці Казахстану, Білорусі та рф..politeka.net

задержан предатель, СБУ, скриншот

Один з них – уродженець Білорусі, який вже довгий час мешкає в Рівному. Повідомляється, що він ширив заборонену українським законодавством радянську символіку та лозунги, які використовує агресор для антиукраїнської інформаційної агітації.

Слідчі також виявили, що один з фігурантів, громадянин рф, є колишнім військовим і підтримує московський патріархат. Відомо, що з 2014 року він неодноразово відвідував рф та РБ.

Ще одна підозрювана, громадянка Казахстану, мешкає у Здолбунові. Незважаючи на те, що її син служив у ЗСУ та був поранений, залишаючись вірним захисником України, вона продовжувала поширювати символіку та ідеологію комуністичного режиму, а також підтримувала рф.

затримано зрадника, СБУ, скріншот

Внаслідок розкриття цих фактів розпочато кримінальні провадження згідно зі статтею “Виготовлення, поширення комуністичної символіки та пропаганда комуністичного та нацистського тоталітарних режимів”. За цією статтею може бути призначене обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий термін, з конфіскацією майна або без неї.