Синоптик попередила українців про небезпеку 2 серпня

Новини

Hа погоду в Україні впливатимуть атмосферні фронти, які принесуть нам опади. Не виключені шквали, град та навіть смерчі.

У середу, 2 серпня, на погоду в Україні впливатимуть атмосферні фронти та лінія сходження, пов’язані із циклоном Wenzeslaus. Це призведе до опадів у багатьох областях. www.unian.ua

“Вздовж лінії сходження бувають сильні шквали, град і навіть іноді смерчі”, – зауважила синоптик Наталка Діденко.

Вона розказала, що 2 серпня грозові дощі очікуються у західних областях України, ввечері опади дійдуть до північних, центральних областей та Одещини. Також наприкінці доби 2 серпня місцями подощить на крайньому сході України.

“Від опадів зможуть завтра ухилитися Дніпропетровщина, значна частина Полтавщини, схід Кіровоградщини, Херсонщина, Миколаївщина, Запоріжжя та Крим”, – спрогнозувала синоптик.

Температура повітря, за даними Наталки Діденко, у середу становитиме +25…+32 градуси.

У Києві 2 серпня очікується дуже тепла, проте без сильної спеки, погода, близько +29 градусів. Дощ та гроза передбачаються у столиці в середу ввечері.

“Не забувайте, що при грозах можливі сильніша злива, шквали та град – лінія сходження!” – ще раз нагадала синоптик.

Погода у Києві

За даними Укргідрометцентру, ще завтра у столиці очікується дощ з грозою, а потім встановиться суха та спекотна погода. 2 та 3 серпня стовпчики термометрів у Києві показуватимуть +29°, а 4 та 5 серпня повітря вже прогріватиметься до +32°.