Ситуація для рф дуже загрозлива: ЗСУ перехитрили окупантів на лівобережжі Дніпра

Новини

ЗСУ скористалися моментом, що основна увага противника прикута до Авдіївки, і ведуть активні бойові дії на лівому березі Херсонщини.

На лівому березі Дніпра ЗСУ можуть досягти певного успіху, який дуже серйозно вплине на військову ситуацію на Південному фронті. Про це розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Сергій Грабський в інтерв’ю Politeka Online.

“Мова, на мою думку, не йде про якісь масштабні дії з форсування Дніпра, створення якогось потужного ударного угруповання українських сил і засобів, тому що для цього потрібні колосальні ресурси та можливості в тому числі інженерної служби, але може йтися про маневрені дії мобільних підрозділів української армії, які можуть призвести до хаосу в тилах противника”, – заявив Сергій Грабський.

За словами експерта, достатньо подивитися на відстань на карті, що всього лише до 90 км відокремлює Олешки від Яни Капу, Армянська, щоб зрозуміти, наскільки загрозливою є ситуація для росіян.

війна, ЗСУ

“Специфіка плацдармів цієї берегової лінії, смуги полягає в тому, що Україна не зосередила всі війська в одному місці, щоб вони не стали мішенню для російських ударних засобів, вона розподілила зусилля військ на досить великій ділянці фронту, і противник тепер намагається знайти, де ж українські війська здійснюватимуть свої наступальні дії”, – пояснив Сергій Грабський.

Експерт додав, що ЗСУ, проводячи такі ударні дії, можуть і розширити плацдарм, і провести глибші операції, наслідками яких будуть хаос і паніка в тилу противника, перерізання комунікацій, які з’єднують Крим із окупованою частиною Херсонської та Запорізької областей, а також серйозне ускладнення оперативної обстановки для противника.

ВСУ, танки, колона, наступ