Ситуація у Чорному морі: ЗСУ знайшли ефективний спосіб знищувати російські кораблі, подробиці

Новини

Ситуація в Чорному морі загострилася, ЗСУ будуть топити російські кораблі морськими дронами.

Українські інженери створили морські дрони, за допомогою яких робота зі знищення російських військових судів активізуватиметься. Виробництво таких безпілотників буде поставлено на промислову основу. politeka.net

Про це в ефірі ZAXID.NET розповів військовий експерт Роман Світан.

За його словами, у нас є кілька типів надводних дронів, помітно вже як мінімум 3-4 види таких безпілотників.

“Один із них це Magura V5. Це наші креативники, наші тямущі інженери, які створили такого роду безпілотник. Це БЕК так званий – безекіпажний катер. І ось ці БЕКи будуть найближчим часом ну буквально кожну російську мету, що рухається в акваторії Чорного моря, намагатимуться знищити”, – розповів Роман Світан.

Чорне море, флот, зернова угода, скріншот: YouTube

Як зазначає експерт, дальність безпілотника Magura V5 досягає до 800 кілометрів, тож російські кораблі можна загнати аж до Новоросійська. Також Світан додав, що такого ж роду катери підійшли до Керченського мосту та пошкодили його.

“А це дальність за 500 кілометрів. Тому на дальності 300 км ну точно будемо намагатися затопити російські катери, російські кораблі. Кожен військовий корабель він обладнаний певною системою захисту, практично всі системи захисту непогані. Але є механізми, як їх обійти парою трійкою БЕК. Я думаю, в чергову хвилю будуть затоплені російські кораблі”, – говорить Світан.

Експерт також додав, що повальне затоплення російських суден у Чорному морі залежатиме від кількості вироблених БЕКів. Проте, як вважає Світан, із призначенням нового керівництва виробництво БЕКів буде поставлене на промислову основу.