Ситуація в районі Бахмута несподівано змінилася, є хороші новини: “Вже зачистили…”

Новини

Експерт пояснив, як останнім часом змінилася ситуація в районі Бахмута.

Становище ЗСУ в районі Бахмута зараз порівняно непогане, є позитивна динаміка.

Про це в інтерв’ю Politeka Online розповів полковник запасу ЗСУ, військовий експерт та льотчик-інструктор Роман Світан. politeka.net

“Вже зачистили західний бік залізниці від росіян, тобто вивели її в режим такого серйозного оборонного рубежу, за який можна принаймні втриматися, ну а за деякими позиціями ми цей рубіж уже подолали і працюємо на східному напрямку від залізниці, це в районі тієї ж Андріївки, розширюється там певний плацдарм, швидше за все, він дійде і до шосейки, яка йде паралельно з дорогою з Горлівки на Бахмут”, – заявив Роман Світан.

Бахмут

За словами експерта, далі для ЗСУ відкриється як мінімум два напрямки, за якими можна буде працювати — на північ (у бік Бахмута з цього плацдарму) та на південь (у бік Курдюмівки та Горлівки).

“Все буде знову ж таки залежати від задуму головкома і наявності сил і засобів для розгортання такого роду операцій. Але навіть просто вихід на залізну дорогу, утримання її як рубежу оборони — це вже такий великий плюс для наших частин, що розгортаються там”, — додав Роман Світан.

фронт, ЗСУ