“Так, я перевзувся”: Усик зізнався, що йому пишуть росіяни після його слів про РФ…

Новини

Об’єднаний чемпіон суперважкої ваги Олександр Усик (20-0, 13 КО) зіткнувся з хвилею образ у соціальних мережах після того, як він різко засудив військову агресію Росії. У сусідній країні спортсмена вважають зрадником і водночас його критикує й частина співвітчизників.

Про це Усик заявив в інтерв’ю YouTube-каналу “Київський торт” та журналісту Володимиру Кобелькову.

Український боксер зазначив, що не звертає увагу на хейт, а продовжуватиме популяризувати нашу культуру, яку терористичну державу намагається знищити.

“Так, я перевзувся. Я і для них перевзувся, і для деяких із наших теж. Дірект Instagram “горить”. Пишуть, що я нацист, бандерівець, самий ніякий, зрадник. Там пожежа. Там дрова не треба підкидати. Я продовжу нести українську культуру. У мене є мій шлях, яким я йду. Я завжди говорив, що нам не потрібна якась інша культура. У нас є своя. Ми можемо іншу вчити, знати про неї, але свою не повинні забувати. Наразі відбувається злочин проти України, українського народу та цивілізованого світу”, – сказав Усик.

Раніше колишній чемпіон світу Олександр Повєткін висловив бажання “!розібратися” з українським чемпіоном після його висловлювань про Росію. Представник РФ повністю підтримав кремлівського диктатора Володимира Путіна і заявив, що його країна мала раніше напасти на сусіда.