Таких ударів по Україні ще не було: названо дві головні мети Путіна

Новини

Росіяни, здійснивши нову безпрецендентну ракетну атаку, мають кілька цілей.

Україна другого січня відбила наймасштабнішу у світі комбіновану атаку із застосуванням гіперзвукової зброї.  politeka.net

Жодна країна світу ніколи не воювала з подібною зброєю і не відбивала таких ударів, вважає глава фонду “Повернись живим” Тарас Чмут.

Раніше головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що 10 з 10 “Кинджалів”, 59 з 70 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55, 3 з 3 крилатих ракет “Калібр” було збито. Крім того, було знищено 35 ударних БпЛА.

У свою чергу військовий журналіст та аналіти Сергій Ауслендер наголосив, що тактика росіян «вже стандартна».

«Спочатку роями летять дрони, змушуючи ППО себе виявити, через годину-півтори-дві, уточнивши польотні завдання, запускають ракети. Причому все, що є крилаті, балістичні, повітряного, наземного базування, С-300», – підкреслив Ауслендер.

війна в Україні

Аналітик зазначив, що ППО працює блискуче, але все збити просто неможливо.

«Жодна країна не стикалася з нальотами такої сили з часів Другої Світової. Але тоді не було крилатих ракет», – наголосив військовий журналіст.

Цілей таких атак дві, вважає Сергій Ауслендер.

«Перша – терористична. Залякати та змусити страждати. Доктрина Дуе у чистому вигляді. Жодного разу, до речі, у світовій історії не спрацювала. Друга, яка випливає з першої — політична. Схилити до переговорів за своїх умов. Так і довбатимемо, доки не погодетесь з нашими умовами», – каже аналітик у своєму телеграм-каналі.

пожежа, війна в Україні

Військовий журналіст припустив, що, вичерпавши накопичений запас до певної межі, росіяни знову перейдуть до тактики одиночних або менш масштабних обстрілів.

Звичайно, не назавжди, а лише до наступного раунду.