“Таких, як я, сотні”: Мати ліквідованого у Макіївці окупанта записала жалісливе звернення до Путіна (відео)

Новини

Мати ліквідованого в Макіївці окупанта, якого мобілізували до армії РФ восени, записала звернення до кремлівського диктатора Володимира Путіна.

Вона заявила, що її син не перебуває у списках загиблих, а командування просто ігнорує родичів “демобілізованих” окупантів, передають Патріоти України.

Жінка припустила, що це відбувається через те, що виплачувати їм гроші ніхто не збирається. Відповідне відео опубліковано в Telegram-каналі “Рада матерів та дружин”.

“Я вирішила записати це звернення з низки причин. По-перше, нас повністю ігнорує командування, не хочуть з нами спілкуватися. Тому я вирішила звернутися одразу до президента. Як глава Федерації, ви зобов’язані пояснити, де наші діти, чоловіки, родичі. Мій син не перебуває у списках загиблих, але він із 31.12.2022 не виходить на зв’язок. Він був у Макіївці. Ніхто нам досі не може пояснити, що з нашими рідними”, – сказала жінка.

Вона також зажадала у Путіна пояснень і закликала розібратися в цій ситуації. “Володимире Володимировичу, ви, як відповідальний, зобов’язані пояснити. Ми стукаємо в усі двері – і немає жодної реакції! Ви забрали наших рідних із сімей, а тепер вдаєте, що нічого не відбувається?! Щоб не виплачувати гроші за загиблих?! Таких, як я, сотні матерів! Просимо надати інформацію про наших рідних”, – додала вона.