“Такий воїн мені не потрібен”: командир К-2 жорстко розпік методи мобілізації в Україні

Новини

Кирило Верес виступив категорично проти примусової мобілізації.

Ситуація на фронті в Україні залежить від багатьох факторів. У Збройних сил України дуже складний час, а охочих захищати країну стало менше.  www.unian.ua

“Якщо говорити про війну за всі фронти, то ми війну програємо”, – висловив свою думку командир батальйону “К-2” 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи, Герой України, майор ЗСУ Кирило Верес в інтерв’ю ТСН.

Він зазначив, що зараз всі сили йдуть на те, щоб вижити, а не перемогти. При цьому військовий вказав, що деякі українці перестали хотіти йти до лав ЗСУ.

“Ми зараз бачимо все, що робиться на вулицях ТЦК. Коментувати не буду. Я не за такі жорсткі методи. Такий воїн, якого до мене силою привели, мені не потрібен. Це не воїн. Я хочу, щоб в мій підрозділ люди йшли самі. Щоб вони знали, до кого і чому вони йдуть”, – пояснив свою позицію Верес.

Мобілізація в Україні – що кажуть експерти та військові

Колишній командир роти батальйону “Айдар” Євген Дикий зазначив, що в Україні є досить великий мобілізаційний ресурс. На фронт можна відправити, щонайменше, 50 або 100 тисяч українських правоохоронців.

Крім того, він зазначив, що скасування відстрочки для отримання другої вищої освіти може збільшити мобілізаційний ресурс до 80 тисяч осіб.