Тарифи на електроенергію переглянуть: у Раді дали прогноз, як зростуть суми у платіжках

Новини

Сума у ​​платіжках за електроенергію може збільшитись на 200-300 гривень.

У Верховній Раді кажуть, що виплата субсидій продовжиться.

Як каже член комітету парламенту з енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк в ефірі телемарафону, тарифи на електроенергію в Україні можуть зрости до 2,88 грн за кВт/год.

“Сьогодні національний регулятор розглядає можливість підняття тарифів для всіх категорій населення з 1,44 до 2,88 копійок. Орієнтовно на сім’ю це від 200 до 300 гривень збільшення платіжки. Ті господарства, які отримували субсидії, і надалі їх отримуватимуть”, – каже нардеп.

Також нардеп додав, що рішення про збільшення тарифів на світ зможе дефіцит коштів компаній “Енергоатом” та “Укренерго”. З його слів, для відновлення пошкоджених російськими атаками об’єктів енергетики потрібні великі гроші.

“Зарплати і пенсії не зміняться, а електрика здорожчає вдвічі. Які 200-300 грн різниці?! Як це так рахували? Якщо при нинішньому тарифі у мене сума 700- 800 грн в місяць, то при новому тарифі я матиму сплатити 1400 – 1600. А зарплата та ж сама”,

“Спочатку потрібно підняти людям зарплати та пенсії, різні соціальні виплати, а потім піднімайте свої вже ціни на комунальні послуги. Людям з чого це все платити, з трьох пальців складених разом? Ціни підняли на все що вже є в нашій країні, а ось зарплати та пенсії на місці сидять в перед щось вони не двигаються. На сьогоднішній день під ці ціни, пенсія повина бати не менше за вісім тисяч гривень, зарплата не менше десяти, п’ятнадцяти тисяч гривень за місяць, за такі кошти це людина може щось оплатили, за менші кошти не можливо прожити на сьогоднішній день в нашій країні під ці ціни та різні оплати, та комунальні послуги, ще знущання над українським народом”, – висловили свою думку у коментарях українці.

Джерело: ТСН.