“Тепер ти ангел”: у боях за Україну загинув 21-річний захисник зі Львівщини. Фото

Новини

У бою з російськими окупантами на Луганщині загинув молодий захисник Олексій Дем’ян зі Львівщини. Воїнові, що лише цьогоріч закінчив навчання у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, був усього 21 рік

У Героя залишилися батьки та двоє молодших братів, один з яких також здобуває військову освіту. Про загибель лейтенанта Олексія Дем’яна повідомили у Бориславській міській раді.

"Тепер ти ангел": у боях за Україну загинув 21-річний захисник зі Львівщини. Фото

“Тепер ти ангел…Таким усміхненим і щирим, як на фото, мама і тато навіки збережуть його у своїй пам’яті… Для них він назавжди залишиться найдорожчим сином, який оберігатиме їх з небес так, як оберігали його батьки з перших днів життя…Дем’ян Олексій, або як називали його всі близькі, рідні та друзі – Лесик. Він поклав своє життя, захищаючи Україну. Загинув 3 листопада поблизу населеного пункту Сергіївка Сватівського району на Луганщині. Герою був всього 21 рік”, – йдеться у повідомленні.

Народився Олексій Тарасович Дем’ян 3 квітня 2002 року у Бориславі, що у Львівській області. Навчався в одній з міських шкіл, далі ж продовжив навчання у  Львівському ліцеї імені Героїв Крут.

Олексій свідомо обрав шлях захисника України. Вищу освіту він здобував у Національній академії  Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, звідки випустився зі званням лейтенанта.

Щойно завершивши навчання, з 23 лютого 2023 року Олексій став до лав Національної гвардії України.

“Спочатку служив у прикордонній комендатурі швидкого реагування, а впродовж останніх чотирьох місяців боронив рідну землю на Ізюмському напрямку”, – стверджують у Бориславській міській раді.

"Тепер ти ангел": у боях за Україну загинув 21-річний захисник зі Львівщини. Фото

У Героя залишилися мама, тато та двоє молодших братів, один з яких також здобуває військову освіту.

Свій останній бій Олексій прийняв 3 листопада. Однак його тіло змогли забрати не одразу, тож у близьких воїна ще жевріла надія, що він міг вижити, вони навіть намагалися шукати його, розміщуючи інформацію у тематичних групах у соцмережах.

Однак днями родина отримала офіційне підтвердження, що той бій на початку листопада став для Олексія останнім.

Наразі тіло воїна ще не доправили до рідного міста. У міськраді обіцяють сповістити інформацію про те, коли земляки зможуть зустріти кортеж, що привезе Олексія додому та коли відбудеться його поховання.